شیشه رنگی
Rated 5/5 based on 100 reviews

شیشه رنگی

شیشه لاکوبل رنگی:

بین کابینت را میتوان در رنگ های گوناگون با تنوع 35 رنگ براق و 25 رنگ مات در طراحی و دکوراسیون داخلی-دیوارپوش های شیشه ای-لابی-فضاهای اداری تجاری و اجرای دکوراسیون مدرن شیشه ای به کار برد که توانایی سکوریت شدن و ضد حرارت شدن را ​دارا هستند و مقاومت کافی در مقابل حرارت و شعله مستقیم را تا 600درجه سانتیگراد تحمل می نمایند. تولید شیشه رنگی با آخرین تکنولوژی روز دنیا با گارانتی 10 ساله کوتینگ و گواهینامه کیفیت کالا در این مجموعه تولید می گردد.

شیشه رنگی آرتا جام مرکز فروش و تولید اجرای انواع شیشه دکوراتیو رنگی با بهترین قیمت و کیفیت در ایران و تهران می باشد که با ​گارانتی کتبی 10 ساله ​عرضه میشوند شیشه رنگی آرتاجام با بش از نیم قرن تجربه در صنعت  شیشه و آینه ایران آماده ارایه خدمات به شما مشتریان و کاربران گرامی میباشد.مورد نظر شما را تحویل می دهد.تیم اجرایی آرتاجام مسلط در زمینه انواع سازه های شیشه ای- نرده شیشه ای لمینت- سکوریت-دوجداره آینه رنگی-آینه تراش-برنز مسی دودی طلایی-پتینه-شیشه هوشمند-شیشه کریستال میباشد.

امروزه دامنه دکوراسیون شیشه ای به شدت گسترش یافته و با مدرن شدن دنیای کنونی شاخه شیشه رنگی دکوراتیو در میان عامه مردم جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است . امروزه طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های عملی, همراه متخصصانی چون معماران, مهندسان و مدیران ساخت وساز فعالیت میکنند .  این متخصصان نه تنها برنامه ریزی وطراحی ساختمان ها وبناهای عمومی ,تجاری, تفریحی ومسکونی را انجام میدهند, بلکه در زمینه مدیریت پیاده سازی چنین پروژه هایی نیز آموزش دیده و مسؤلیت انجام آنها را به عهده دارند.

شیشه رنگی بین کابینت

شیشه رنگی بین کابینت را میتوان در رنگ های گوناگون به کار برد که توانایی سکوریت شدن و ضد حرارت شدن را برخوردار هستند و حتی حرارت شعله مستقیم را تا 600درجه سانتیگراد تحمل می نمایند. پشت گاز حتما باید سکوریت باشد.سوراخ کاری کلید پریز و لوله گاز قابل اجراست و حتما پس از انجام کابینت و صفحه بایستی جهت انجام شیشه بین کابینتی اقدام نمود.

شیشه رنگی دیوارپوش

در شیشه رنگی دیوارپوش ​برتری های زیادی ​وجود دارد کاربرد شیشه رنگی در دکوراسیون بالاست از جمله وزن ​کم، ضدخش ​بودن قابلیت نورپردازی با چراغ  ال ای دی و تعبیه و نصب خیلی آسان و سریعتر که انتخاب مشتری را آسان می کند.شیشه لاکوبل زیبایی رنگینی به دیوارها می بخشند و جذابیت و ​تنوع فضا را زیاد می کنند. شیشه رنگی ضمانت نامه ​دارند و از مطمئن ترین کالاهای  ​اروپایی به روز می باشند و محصولی لوکس و مدرن ​شمرده می شوند. رنگ های مختلف شیشه رنگی کوره ای و ضد خش وسایش با مقاومت بالاست.

 ​​

شیشه رنگی بین کابینت
آینه تراش /آینه کاری

شیشه رومیزی
شیشه چاپی
پارتیشن شیشه ای اداری
پارتیشن شیشه ای اداری
شیشه وآینه
شیشه و آینه
وایت برد شیشه ای
وایت برد شیشه ای
کابین دوش حمام
شیشه رنگی دیوارپوش
شیشه رنگی دیوارپوش
شیشه سکوریت
شیشه سکوریت
شیشه لاکوبل
شیشه رنگی دیوارپوش
اینه آنتیک/آینه پتینه
اینه تراش خورده لوزی

پارتیشن شیشه ای سکوریت
نمای اسپایدر

نرده شیشه ای
شیشه هوشمند smart glass
شیشه خم