اینه مشکی اینه برنز اینه مسی اینه شرابی اینه ابی اینه پینک اینه انتیک اینه ونبزی اینه کریستال

 آینه های رنگی

آینه دکوراتیو به دلیل داشتن خاصیت آینه ای با رنگ های متفاوت بسیار جذاب بوده وتوجه بینندگان را بیشتر به خود جلب می کند وباعث ایجاد کیفیت فضایی بسیار مطلوبی شده و با رفلکت بسیار زیبا در روند ایجاد حس لوکس بودن فضا نقش بسزایی را ایفا می کند. 
کهن ترین نشانه های آینه مربوط به 6000 سال پیش از میلاد است وقدمت ان در ایران به 3000سال پیش برمیگردد که هخامنشیان با صیغل دادن سنگ وفلز انها را به اینه تبدیل می کردند.

به مرور زمان وپیشرفت بشر وسیر تحول صنعت شیشه، تولیدکنندگان با تبدیل متریال گوناگون به جسم صلب صیغلی هنر خود را به اوج رساندند وبا تحول تکنولوژی این صنعت به اوج خود رسید و منجر به تولید اینه های گوناگون با متریال های متفاوت با تنوع بسیار بالا گردید.

شرکت AGC بلژیک یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده های آینه در جهان بوده که هم اکنون با استفاده از تکنولوژی بسیار جدیدی تولید آینه های مشکی را برای اولین بار در جهان آغاز نموده است , آینه رنگی به همراه داشتن خاصیت آینه ای با رنگ مشکی بسیار جذاب بوده که توجه بیننده را بیشتر به خود جلب می نماید و به محیط حالت شیک و دکوراتیو متفاوت با آینه های معمولی را می دهد.