شیشه رنگی اتاق خواب

شیشه رنگی های به کار رفته در اتاق خواب به ​خاطر فضاسازی ​آرامش بخش و شیک و همچنین ​امروزی اثر خیلی زیادی در طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب ها پدید آورده است.

 برخی از افراد علاقه دارند, دیوارهای اتاق یا خانه خود را با رنگ بپوشانند اما برعکس آنها عده ای دیگر شیشه رنگی را برای تزئین منزل و پوشاندن سفیدی دیوارها به رنگ ترجیح میدهند. اگر شما هم مثل آنها فکر میکنید بهتر است پیش از هر چیزی چند نکته اصلی را بدانید:

  • در تعیین شیشه رنگی اتاق بچه ها می توانید از طرح های متنوع عروسکی و رنگهای شاد و درخشان کمک بگیرید.
  • با انتخاب شیشه رنگی های دارای طرح های عمودی و با فاصله, میتوانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حس را القا کنید که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است.
  • با استفاده از شیشه های رنگی دارای طرح های افقی, میتوانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست. نشان داده و در عین حال میتوانید ارتفاع بین سقف و کف را کمتر نشان دهید.
  • با استفاده از شیشه های رنگی دارای طرح های شلوغ و گل دار, میتوانید فضا را کوچک تر نشان دهید.
  • بهتر است قبل از انتخاب شیشه رنگی , از تاثیر رنگ ها بر محیط و موارد استفاده شان در مکان های مختلف آگاهی داشته باشید, باید توجه کنید که طرح و رنگ باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد, چون هر کدام از آنها حس متفاوتی را به محیط القا می کنند.
  • در اتاق کودکان بهتر است که از رنگ های درخشان استفاده کنید, این رنگ ها موجب ایجاد انرژی و هیجان در کودکان میشود.

شیشه رنگی اتاق خواب

شیشه رنگی اتاق خواب با رنگ های گرم

 اتاق خواب های سفید که با شیشه رنگی آراسته شده منجر به تازه دیده شدن و همچنین ایجاد احساس تازگی در انسان می شود و گونه ای سرزندگی را در فضای اتاق خواب پراکنده می کند و به دکوراسیون اتاق خواب و همینطور در احساس شخص استفاده کننده از آن وقار و آرامش خاصی می بخشد.

شیشه رنگی سرویس بهداشتی

شیشه رنگی اتاق خواب

 شیشه لاکوبل اتاق خواب

 شیشه رنگی اتاق خواب

  شیشه رنگی اتاق خواب