آمار مراجعات
مهمان :  16
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  5
کل مشاهده :  3806

شیشه رنگی حمام

چهره مدرن این حمام به میزان زیادی مدیون شیشه رنگی است که بصورت دیوارپوش استفاده شده وهمچنین وان بعضی شکل  که از جنس نوعی رزین ساخته شده که در آن سوی حمام  قرار گرفته در نوع خود یک اثر هنری به شمار میرود. این چیدمان ثابت میکند که سبک کلاسیک همواره عظمت خود را حفظ کرده است عناصر بکار رفته در این حمام سبک مجلل ویکتوریایی را به خاطر می آورند.

شیشه رنگی حمام

 شیشه رنگی حمام

 بهره مندی از شیشه های رنگی شفاف و درخشان, کفپوشی مناسب  و وان و کابین دوشی چشم گیر, هر کدام به نوعی به زیباترشدن سرویس بهداشتی منجر میشود . یکی از نکات مهم در دکوراسیون یک سرویس بهداشتی خنک این است که سطح افقی و عمودی موجود در فضا با کمک شیشه های رنگی که برای پوشش سطوح استفاده میشود به نوعی با هم یکپارچه شوند و جلوه ای یکپارچه در فضا بوجود آید. برای دکوراسیون  یک سرویس بهداشتی کوچک با تم خنک برای پوشش تمام سطوح از قبیل کفپوش, دیوارها و ... ازیک نوع شیشه رنگی استفاده کنید, در دکوراسیون سرویس بهداشتی با تم خنک لازم است برای حفظ این احساس دکوراسیون را از شر هرگونه مزاحمتی رها کنید, برای مثال هر گونه طبقه یا کابینتی را از فضا حذف کنید تا نور طبیعی و مصنوعی موجود در فضا به چشم بیاید. نورپردازی یک سرویس بهداشتی خنک باید شفاف و روشن باشد تا موجب ایجاد هیچ گونه سایه یا نقطه گرمی درفضا نشود. برای جزئیات و سخت افزارهایی که باید در دکوراسیون سرویس بهداشتی خود استفاده کنید, رنگ طوسی را انتخاب کنید, زیرا سخت افزارهایی به رنگ طوسی جلوه ای شیک تر دارند و راحت تر وزیباتر با تجهیزات سفید رنگ هماهنگ و هم نشین می شوند. بطور کلی رنگ طوسی جلوه ای خنک وشفاف دارد وبسیار راحت با رنگهای تم خنک یعنی تناژهای مختلف آبی وسفید یا مشکی ترکیب و هماهنگ می شوند.

مزیت های شیشه رنگی

شیشه رنگی حمام با گذشت زمان بازار خودش را در عرصه شیشه رنگی پیدا کرده است و رنگ های ​متنوع آن وارد بازار شده این شیشه رنگی ها ​گستره رنگی ​خوبی دارند و آنها را می توان به راحتی تمیز ​نمود بدون اینکه رنگ ​شان آسیبی ببیند و یا شفافیت شان پایین بیاید. از این شیشه رنگی ها در پارتیشن بندی ​فضاهای سرویس های بهداشتی هم بهره گرفته می شود و ​محیطی آرام و متنوع در دکوراسیون داخلی حمام پدید می آورد.

ابعادی که شیشه رنگی ها موجود هستند دربرگیرنده اندازه 366*213.5می باشد که به ​حالت جام موجودند.
شیشه رنگی یکی از ​مناسب ترین انتخاب ها برای کسانی  است که دوست ندارند در دکوراسیون حمام از سرامیک استفاده کنند. مصالح به کار رفته در تولید شیشه رنگی و گستره رنگی آن ​سبب شده جلوه های ​دیداری ​جذابی در فضای حمام پدید آید. همچنین شیشه رنگی حمام ​امکان ضد آب بودن و ضد نشکن بودن را نیز ​داراست که بر ​مزیت های آن اضافه می شود. 

شیشه رنگی حمام و سرویس بهداشتی

شیشه رنگی حمام

شیشه لاکوبل شیشه رنگی شیشه دکوراتیو شیشه بین کابینت شیشه بلژیکی

هیچ نتیجه ای یافت نشد