شیشه لاکوبل شیشه رنگی شیشه دکوراتیو شیشه بین کابینت شیشه بلژیکی/شیشه رنگی متلوکس
آمار مراجعات
مهمان :  5
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1
دیروز :  5
کل مشاهده :  19264

سمپل رنگ ها

شیشه رنگی در زندگی روزمره ما از اهمیت قابل توجهی برخوردارند، رنگ های گرم و سرد، ‌رنگ های خشن و لطیف ،‌زنگ های مهربان و عصبانی و .... بخشی از درک ما از تاثیر رنگ ها بر زندگی روزمره مان است و همین واقعیت است که باعث شده تا مدیران شرکت های تجاری از روانشناسان برای تعیین بهترین رنگ برای محصولات خود دعوت به همکاری کنند. در ادامه به شرح برخی از رنگ ها و برخی مفاهیم مرتبط با سمپل شیشه رنگی آرتاجام می پردازیم. 

سمپل شیشه رنگی  

رنگ سیاه: در فرهنگ یونانیان، سیاه به معنای زندگی بوده است اما از قرن شانزدهم به بعد، رنگ مشکی برای عزاداران استفاده می‌شود. هم‌چنین سیاه معناهای دیگری نظیر راز و رمز، تراژدی و سکوت را نیز به دست آورد. 

شیشه رنگی 

رنگ قرمز: از آنجایی که خون و آتش قرمز است، این رنگ را نماد خطر می‌دانند. در بعضی از کشورهای آسیایی، لباس عروس به رنگ قرمز طراحی می شود زیرا معتقدند که قرمز، شیطان را دور نگاه می‌دارد.
ضمن اینکه از این رنگ به خاطر، جذابیت و چشم‌گیر بودنش، برای علایم ایست و خطر نیز استفاده می‌شود. بعضی از کشورها، از جمله چین، نمادشناسی قرمز را به نفع فلسفه‌ خود تغییر داده و آن را به معنای پیشرفت و ترقی نیز به کار می‌برند.

شیشه رنگی

رنگ آبی: آبی سمبل آرامش، آسایش، امید، صداقت و بعضاً نماد دوری است لذا برای سالیان متمادی، این رنگ در زمره‌ محبوب‌ترین رنگ‌ها در بین مردان به شمار می‌رفت. 

شیشه رنگی

رنگ سبز: با اینکه رنگ سبز به وفور در طبیعت یافت می‌شود، اما همیشه به عنوان رنگ مطلوب، رواج داشته است. به خاطر کاربرد ابتدایی این رنگ در مراسم بت‌پرستان، مسیحیان اولیه از استفاده این رنگ امتناع می‌ورزیدند. رنگ سبز، برای مسلمانان مقدس بوده و نزد ایرلندی‌ها نشانه‌ بخت و شانس است. رنگ سبز، خنک و طراوت‌بخش بوده و در بهار و تابستان بیشتر استفاده می‌شود. 

شیشه رنگی 

رنگ بنفش: از دوران زندگی اقوام فنیقی، بنفش نمادی از سلطنت، قدرت، تحمل و شکوه بوده است. ساکنین اولیه‌ی جزیره‌ کرت (بزرگ‌ترین جزیره در یونان)، توانستند رنگ بنفشی را تهیه کنند که بسیار با ارزش و کمیاب بود. این رنگ از حلزون‌های ریز و کوچک تهیه می شد. لباس کاهنـان بـزرگ یهودی نیز به صورت رداهـای بنـفش بود اما مسیحیـان اولیه استفاده از بنفش را به خاطر مرتبط بودن آن با فرمانروایی رم و سلطنت، مردود می‌شمردند. 

 شیشه رنگی بنفش

 

رنگ قهوه‌ای: از آنجایی که نوعی قهوه‌ای مشتق از نارنجی، توسط طبقه‌ی کارگر و روستاییان اروپای قرون وسطی پوشیده می‌شد، از این رو نماد فرودستی و حقارت شد. این رنگ به گونه‌ای نماد پاییز و زوال به شمار می‌رود. اما این نکته را نباید از نظر دور داشت که همواره در زمره‌ رنگ‌های مرسوم و رایج بوده است. 

 شیشه رنگی قهوه ای

 

رنگ خاکستری: خاکستری یا طوسی، در واقع رنگ سیاهی است که روشن شده و نمادی از فروتنی، بازنشستگی، اندوه یا بعضاً شرم و حیا به شمار می‌رود. 

شیشه رنگی   

رنگ سفید: سفید معمولاً بیانگر خلوص، بیگناهی، ایمان، صلح و یا تسلیم است. سفید سال‌هاست که نمادی از نجابت و پاکدمنی به شمار می‌رود لذا رنگ رایج و مرسوم لباس عروس است. 

 شیشه رنگی سفید

 

 رنگ زرد: در فرهنگ‌های گوناگون، رنگ زرد، معانی مختلفی دارد. چینی‌های باستان آن را رنگی مقدس می دانند ضمن اینکه مصریان و یونانیان هم رنگ زرد را سمبل قدرت می نامیدند. مسیحیان اولیه، به خاطر اینکه طلا (پول و ثروت) به رنگ زرد بود آن را رنگی تحقیرآمیز می دیدند. علیرغم ارتباط نمادین زرد با نیرنگ و ترس، این رنگ گرم، شاد و نشاط‌آور است.

شیشه رنگی زرد

نقشه سایت
شیشه رنگی بین کابینت اشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینتی

شیشه رنگی بین کابینت را میتوان در رنگ های گوناگون به کار برد که توانایی سکوریت شدن و ضد حرارت شدن را برخوردار هستند و حتی حرارت شعله مستقیم را تا 600درجه سانتیگراد تحمل می نمایند. 

امرزه دامنه دکوراسیون داخلی به شدت گسترش یافته و با مدرن شدن دنیای کنونی شاخه شیشه رنگی دکوراتیو در میان عامه مردم جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است . امروزه طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های عملی, همراه متخصصانی چون معماران, مهندسان و مدیران ساخت وساز فعالیت میکنند .  این متخصصان نه تنها برنامه ریزی و طراحی ساختمان ها و بناهای عمومی ,تجاری, تفریحی و مسکونی را انجام میدهند, بلکه در زمینه ​اجرای پروژه های شیشه رنگی دیوارپوش نیز ​ماهر بوده و انجام آنها را به عهده دارند.

دکوراسیون آشپزخانه از جهت معیارهای روانشناسی نیز میتواند مورد توجه واقع شود, زیرا فضایی که یک فرد در آن زندگی یا کارمیکند, نشان دهنده روحیه افراد آنجاست . برای همین است که میتوان روح یک مکان را با دکوراسیون آشپزخانه آن تغییر داد.

شیشه رنگی

 

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه سفید

قیمت شیشه بین کابینتی

شیشه رنگی بین کابینت مجموعه دانش فن و هنر است که با عناصر مرتبط خود, از قبیل فرم, رنگ, بافت و ... سعی در بهینه سازی فضاها ودستیابی به کارایی وکارکرد مناسب در کنار زیبایی معانی و معناها است .

 طراحی و دکوراسیون داخلی با ایجاد مجموعه ای از بایدها و نبایدها  و قرار دادن فرم در برابر فرم وفضا, طبیعت در برابر معماری ارگانیک, داخل در برابر خارج و همچنین قدرت ومنطق مردانه از یک سو واحساسات زنانه از سوی دیگر ( که در اوج وجود به تفاهم رسیده اند) میکوشد ارتباط معنایی و فرمال را مفهوم بخشد . در واقع طراحی و دکوراسیون داخلی به وسیله این ترکیب میخواهد به اهداف مورد نظرخود در طراحی فضا دست یابد.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه آبی

ویژگی های شیشه رنگی بین کابینت:

همینطور میتوان ​همه جاسازی ها را که شامل محل کلید و پریز لوله گاز و سایر موردها می شود را بر روی شیشه رنگی ها ​معین و پیاده سازی ​نمود و بعد همه اکسسوری ها را روی شیشه رنگی تعبیه نمود.
شیشه رنگی ها دارای گستره وسیعی هستند که براساس سفارش مشتری می توان نمونه های آن را تهیه و تعبیه نمود.

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه و انواع آن:

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه با ​گستره رنگی زیاد توانایی سکوریت شدن و تحمل گرما و حرارت و شعله مستقیم را دارا هستند.​شما قادر هستید از رنگ ها به ​صورت ترکیبی ​نیز بهره بگیرید، ​به عنوان مثال رنگ کابینت های پائین ​غالبا تیره تر ​نظیر خاکستری و رنگ کابینت های بالا روشن تر نظیر سفید در نظر گرفته شود.شیشه رنگی سفید به ​خاطر اینکه نور را به خوبی می تاباند، رنگ ​جذابی در کابینت آشپزخانه می باشد. افزون بر ین سفید رنگ تمیز و ساده  ای ​می باشد. البته در ​گزینش این رنگ بایست بیشتر دقت به خرج داد، به این خاطر که اگر سفید خوش رنگی را انتخاب نکنید کابینت ها خوب به نظر نمی آیند.

خصوصیات پر اهمیت شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه
شیشه رنگی های دکوراتیو در حال حاضر  در طرح ها، رنگ ها، ​شکل ها و ابعاد گوناگونی تولید و به بازار ​ارائه می ​گردند.اصلی ترین خصیصه هایی که ​بایست در ​گزینش این ​گروه از شیشه رنگی ها به آن دقت کنید، عبارتند از:سبک بودن شیشه رنگی های دکوراتیو که این شیشه ها را برای ​به کارگیری در کف، سقف، کابینت، کمد، دیوارپوش و غیره مناسب می ​نماید.

بهره گیری از رنگ های ضد خش در ​ساخت آنها.
استحکام شیشه رنگی بین کابینت در ​مقابل حرارت و رطوبت و ​همینطور  ​توانایی آنها برای ​مانع شدن از ​نفوذ رطوبت به دیوارها و بقیه محیط ها.
توانایی ​تعبیه ​راحت آنها ​به ویژه اگر قرار باشد، شیشه رنگی ها را به موادی نظیر چوب، آلومینیوم و استیل نصب نمایید.

انواع شیشه بین کابینتی

بهره گیری از نمونه های کابینت شیشه رنگی در دکوراسیون آشپزخانه به چند علت مهم خیلی بهتر و جذاب تر است. ​اصلی ترین ​علت ​اثرگذاری فوق العاده آنها در بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه ​می باشد که در خانه های کوچک برتری مهمی شمرده می شود. هر چند این کابینت ها به خودی خود زیبا ​می باشند ولی زیبایی آنها ​وابسته به طرح و شکل کابینت ها دارد ولی کابینت با شیشه رنگی ​برتری های ​بسیاری دارند ​به ویژه هنگامی که در آشپزخانه به کار می روند.

شیشه رنگی بین کابینت سفارشی

کابینت های شیشه رنگی در ​نمونه های ​خیلی ​زیادی ​ساخته می شوند و به ​خاطر طراحی و ​تولید آسان آنها، ​خیلی از ​اشخاص می توانند کابینت های آشپزخانه ​شان را به ​نمونه های شیشه رنگی تبدیل نمایند. حتی در ​بخش جزیره آشپزخانه هم شما قادرید از کابینت های شیشه رنگی دکوراتیو بهره بگیرید. ​ولی یکی از ​برتری های اصلی کابینت های شیشه رنگی کمک به بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه می باشد. کابینت ها شیشه رنگی به روشن کردن آشپزخانه کمک ​خوبی می ​نمایند و در آن ​احساسی از بزرگی و ​فراخی پدید می آورند که برای آشپزخانه کوچک می تواند یک مزیت پراهمیت شمرده شود.

نصب شیشه بین کابینتی

شیشه رنگی هایی که در این کابینت ها نصب و اجرا می شود در مدل های گوناگونی ساخته می شوند تا ​تنوع وسیعی از ذایقه ها پوشش داده شود. از شیشه رنگی کدر و مات گرفته تا شیشه رنگی های شفاف در طرح ها ساده و شکل دار بروی در کابینت ها ​تعبیه می ​گردند تا هر کابینتی ​زیبایی خاص خود را داشته باشند.  البته اکثر کابینت ها شیشه رنگی از طرح های بدون فریم بهره می گیرند. طرحی که در آن شیشه درب کابینت بوسیله فریمی ​الومینیومی ​نصب شده  و هر کابینتی با شیشه رنگی4 میل نصب می شود.

شیشه رنگی میز تمپرد آشپزخانه

 

شیشه دکوراتیو

 

شیشه رنگی بین کابینت مشکی

 شیشه رنگی میز آشپزخانه

چرا شیشه رنگی لاکوبل گزینه مناسبی برای پوشش فضای بین کابینت شماست؟

اگر میخواهید آشپزخانه شما چهره ای کاملا امروزی و صنعتی داشته باشد, از شیشه رنگی لاکوبل برای رویه کابینت ها استفاده کنید. این شیشه ها بسیار مقاومند  وچون بنا به سفارش برش میخورند, میتوانید یک سطح کاملا یک پارچه و بدون درز بدست آورید.

 شیشه رنگی بین کابینت زرد

Here you can buy Louis Vuitton Bags Replica : Handbag Hooks - Great Spot For Handbags Choosing an exciting new ladies handbag isn't necessarily an easy thing to enjoy. There are many factors that folks need to look at into account before picking our favourite handbag. Some fashion accessories are to be able to buy than the others. It is essential to fit your personal handbag with way of life. Think about all items in order to might carry in your personal handbag. For example, you actually like liposuction costs books, try to purchase a handbag which inserts to a nondescript size magazines. Your personal handbag has to be very credible. It should fit to your lifestyle. Therefore, you'll want to to imagine of how you can use your handbag regularly before deciding to purchase a handbag for your daily life. If you carry a lot of heavy valuables in your handbag it can your handbag distort easily and not so durable. Avoid big, bulky items! Specific your hands are clean when you handle your designer handbags. If you are utilising makeup, wash your hands prior to handling your bag as foundations and face creams can damage the materials that the imitation handbag is made from. Next, have to determine the objective of buying the purse that you'd like to pay. If you are buying the handbag for going to shopping, you can purchase a tote bag. The tote bag possess a larger space compare with other handbags. If you need to bring the handbag on an outing, you can buy the shoulder bag. The shoulder bag has some strap that you will wear on shoulder. You can do take your shoulder bag while are generally dining out, or to be able to work. Thirdly, choose a handbag that will fit your wardrobe. The color of the handbag matters a great number in matching with the public. If most of your clothing is in white, avoid choosing those grey handbags merely because they might not match great. If you are going to correspond the handbag with gorgeous clothing, it would be better to choose those bright ones. Remember to choose the color fitting you. If you're slim and tall, you can go large and in-charge --- bag-wise, anyway. Everything big and baggy would look good on then you. Think oversized bags, clutch bags, and shoulder bags. Apply for moderation, too, and definitely in tiptop shape. Whether you go mid-sized or large, floppy or bulky, bright or subtle, printed or patterned, you get a your bag and carry it around too, in inimitable fashion. Given that they handbag refrain from is modest free-standing airer one becasue it is diminutive proportions would provide you look like the giant. Women can live without their handbags - may an addressed with. But who says they desire to? Believe it or not, a handbag can be just essential as - if not more important - than clothes. Is actually why why looking for handbags is as time-consuming something as buying clothes. The handbag might be an accessory but get it in unsuitable shape, size, and style or wear it wrong and so it would surely ruin the style and design you want to haul. And when it's designer handbags we are talking about, the stakes go even higher. After all, an artist handbag is not something a person and then discard once it disappoints. Whether it's a cheap tote you're searching for or a designer handbag ruin the purpose of make every female the next two-mile radius oooh and aaah in envy, whether you desire a purse as a result made of nylon, straw, or canvas or a designer handbag made out of microfiber, wool, or jacquard, remember comply with the guideline proportions. Handbags should not be functional or fashionable, they also have to flatter. A beneficial handbag doesn't only inspire envy, it makes the most out of what your momma gave you. Give time to. right handbag, designer leather handbags
cartier schmuck replica deutschland van cleef replica Bvlgari B.ZERO1 replica fake bvlgari ring bracelet love Cartier replique cartier love ring replica cartier trinity ring replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 juste un clou replica cartier bracelet replica fake chanel shoes replique louboutin replica gucci shoes louis vuitton wallet replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet replica louis vuitton backpack Bolsos Louis Vuitton outlet louis vuitton sling Bag replica dior replica replica louis vuitton luggage louis vuitton backpack replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton Pochette replica replica louis vuitton wallet replica handbags australia Cartier dupe Armband replica louis vuitton Pochette replica louis vuitton replica men fake louis vuitton gürtel replica handbags in usa replica borse louis vuitton louis vuitton neverfull replica replica borse louis vuitton louis vuitton turkei online chanel tasche fake fake louis vuitton backpack chanel shoes replica louis vuitton imitazioni Best Fake Jordan 1 chanel replica chanel replica replica chanel backpack Fendi Peekaboo replica Sac goyard pas cher sac hermes pas cher Sac chanel pas cher chine imitation sac hermes imitazioni louis vuitton louis vuitton hat replica sac dior pas cher chine imitation louis vuitton fake louis vuitton wallet louis vuitton shoes replica louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet