شیشه لاکوبل شیشه رنگی شیشه دکوراتیو شیشه بین کابینت شیشه بلژیکی/شیشه رنگی متلوکس
آمار مراجعات
مهمان :  3
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  3
دیروز :  8
کل مشاهده :  4968
نقشه سایت
شیشه رنگی بین کابینت اشپزخانه

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه

شیشه رنگی های بین کابینت را میتوان در رنگ های گوناگون به کار برد که توانایی سکوریت شدن و ضد حرارت شدن را برخوردار هستند و حتی حرارت شعله مستقیم را تا 600درجه سانتیگراد تحمل می نمایند. 

امرزه دامنه دکوراسیون داخلی به شدت گسترش یافته و با مدرن شدن دنیای کنونی شاخه شیشه رنگی دکوراتیو در میان عامه مردم جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است . امروزه طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های عملی, همراه متخصصانی چون معماران, مهندسان و مدیران ساخت وساز فعالیت میکنند .  این متخصصان نه تنها برنامه ریزی وطراحی ساختمان ها وبناهای عمومی ,تجاری, تفریحی ومسکونی را انجام میدهند, بلکه در زمینه مدیریت پیاده سازی چنین پروژه هایی نیز آموزش دیده و مسؤلیت انجام آنها را به عهده دارند.

دکوراسیون آشپزخانه از جهت معیارهای روانشناسی نیز میتواند مورد توجه واقع شود, زیرا فضایی که یک فرد در آن زندگی یا کارمیکند, نشان دهنده روحیه افراد آنجاست . برای همین است که میتوان روح یک مکان را با دکوراسیون آشپزخانه آن تغییر داد.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه سفید

شیشه رنگی دکوراتیو مجموعه دانش فن و هنر است که با عناصر مرتبط خود, از قبیل فرم, رنگ, بافت و ... سعی در بهینه سازی فضاها ودستیابی به کارایی وکارکرد مناسب در کنار زیبایی معانی و معناها است .

 طراحی و دکوراسیون داخلی با ایجاد مجموعه ای از بایدها و نبایدها  و قرار دادن فرم در برابر فرم وفضا, طبیعت در برابر معماری ارگانیک, داخل در برابر خارج و همچنین قدرت ومنطق مردانه از یک سو واحساسات زنانه از سوی دیگر ( که در اوج وجود به تفاهم رسیده اند) میکوشد ارتباط معنایی و فرمال را مفهوم بخشد . در واقع طراحی و دکوراسیون داخلی به وسیله این ترکیب میخواهد به اهداف مورد نظرخود در طراحی فضا دست یابد.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه آبی

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه

ویژگی های شیشه رنگی

همینطور میتوان ​همه جاسازی ها را که شامل محل کلید و پریز لوله گاز و سایر موردها می شود را بر روی شیشه رنگی ها ​معین و پیاده سازی ​نمود و بعد همه اکسسوری ها را روی شیشه رنگی تعبیه نمود.
شیشه رنگی ها دارای گستره وسیعی هستند که براساس سفارش مشتری می توان نمونه های آن را تهیه و تعبیه نمود.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه با ​گستره رنگی زیاد توانایی سکوریت شدن و تحمل گرما و حرارت و شعله مستقیم را دارا هستند.

​شما قادر هستید از رنگ ها به ​صورت ترکیبی ​نیز بهره بگیرید، ​به عنوان مثال رنگ کابینت های پائین ​غالبا تیره تر ​نظیر خاکستری و رنگ کابینت های بالا روشن تر نظیر سفید در نظر گرفته شود.

رنگ سفید به ​خاطر اینکه نور را به خوبی می تاباند، رنگ ​جذابی در کابینت آشپزخانه می باشد. افزون بر ین سفید رنگ تمیز و ساده  ای ​می باشد. البته در ​گزینش این رنگ بایست بیشتر دقت به خرج داد، به این خاطر که اگر سفید خوش رنگی را انتخاب نکنید کابینت ها خوب به نظر نمی آیند.

خصوصیات پر اهمیت شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه

شیشه رنگی های دکوراتیو در حال حاضر  در طرح ها، رنگ ها، ​شکل ها و ابعاد گوناگونی تولید و به بازار ​ارائه می ​گردند.اصلی ترین خصیصه هایی که ​بایست در ​گزینش این ​گروه از شیشه رنگی ها به آن دقت کنید، عبارتند از:سبک بودن شیشه رنگی های دکوراتیو که این شیشه ها را برای ​به کارگیری در کف، سقف، کابینت، کمد، دیوارپوش و غیره مناسب می ​نماید.

بهره گیری از رنگ های ضد خش در ​ساخت آنها.
استحکام این شیشه رنگی ها در ​مقابل حرارت و رطوبت و ​همینطور  ​توانایی آنها برای ​مانع شدن از ​نفوذ رطوبت به دیوارها و بقیه محیط ها.
توانایی ​تعبیه ​راحت آنها ​به ویژه اگر قرار باشد، شیشه رنگی ها را به موادی نظیر چوب، آلومینیوم و استیل نصب نمایید.

بهره گیری از نمونه های کابینت شیشه رنگی در دکوراسیون آشپزخانه به چند علت مهم خیلی بهتر و جذاب تر است. ​اصلی ترین ​علت ​اثرگذاری فوق العاده آنها در بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه ​می باشد که در خانه های کوچک برتری مهمی شمرده می شود. هر چند این کابینت ها به خودی خود زیبا ​می باشند ولی زیبایی آنها ​وابسته به طرح و شکل کابینت ها دارد ولی کابینت های شیشه رنگی ​برتری های ​بسیاری دارند ​به ویژه هنگامی که در آشپزخانه به کار می روند.

 در کنار بهتر بودن این کابینت ها برای حفظ و نگهداری وسیله های آشپزخانه، به شما این فرصت را می دهند تا ​وسیله های زیبای آشپزی تان را به نمایش بگذارید. افزون بر این از آنجایی که شما خواهید توانست وسیله ها و ابزارهای آشپزخانه تان را از ​میان شیشه رنگی های کابینت ​مشاهده نمایید، بهتر می توانید ​به منظور نگهداری و چینش آنها تصمیم بگیرید

شیشه رنگی بین کابینت سفارشی

کابینت های شیشه رنگی در ​نمونه های ​خیلی ​زیادی ​ساخته می شوند و به ​خاطر طراحی و ​تولید آسان آنها، ​خیلی از ​اشخاص می توانند کابینت های آشپزخانه ​شان را به ​نمونه های شیشه رنگی تبدیل نمایند. حتی در ​بخش جزیره آشپزخانه هم شما قادرید از کابینت های شیشه رنگی بهره بگیرید. ​ولی یکی از ​برتری های اصلی کابینت های شیشه رنگی کمک به بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه می باشد. کابینت ها شیشه رنگی به روشن کردن آشپزخانه کمک ​خوبی می ​نمایند و در آن ​احساسی از بزرگی و ​فراخی پدید می آورند که برای آشپزخانه کوچک می تواند یک مزیت پراهمیت شمرده شود.

شیشه رنگی هایی که در این کابینت ها استفاده می شود در مدل های گوناگونی ساخته می شوند تا ​تنوع وسیعی از ذایقه ها پوشش داده شود. از شیشه رنگی کدر و مات گرفته تا شیشه رنگی های شفاف در طرح ها ساده و شکل دار بروی در کابینت ها ​تعبیه می ​گردند تا هر کابینتی ​زیبایی خاص خود را داشته باشند.  البته اکثر کابینت ها شیشه رنگی از طرح های بدون فریم بهره می گیرند. طرحی که در آن شیشه درب کابینت بوسیله فریمی چوبی ​احاطه شده  و هر کابینتی با شیشه رنگی ایی یک تکه سراسری می گردد، با این طرح هر کابینتی به آسانیاز بقیه کابینت ها جدا می گردد.​

شیشه رنگی میز تمبرد آشپزخانه

شیشه دکوراتیو

شیشه رنگی بین کابینت مشکی

 شیشه رنگی لاکوبل مشکی با کابینت هایگلاس آشپزخانه ست شده و نمای خاصی به آشپزخانه ما داده است. 

شیشه رنگی بین کابینت سبز

 شیشه لاکوبل سبز 

 شیشه رنگی تمبرد میز آشپزخانه

چرا شیشه رنگی لاکوبل گزینه مناسبی برای پوشش فضای بین کابینت شماست؟

اگر میخواهید آشپزخانه شما چهره ای کاملا امروزی و صنعتی داشته باشد, از شیشه رنگی لاکوبل برای رویه کابینت ها استفاده کنید. این شیشه ها بسیار مقاومند  وچون بنا به سفارش برش میخورند, میتوانید یک سطح کاملا یک پارچه و بدون درز بدست آورید.

 شیشه رنگی بین کابینت زرد

شیشه رنگی بین کابینت

 شیشه رنگی بین کابینت