آمار مراجعات
مهمان :  14
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  3
کل مشاهده :  5206

شیشه رنگی دیوارپوش

در شیشه رنگی دیوارپوش ​برتری های زیادی وجود دارد از جمله وزن ​کم، ضدخش بودن، ​مصرف نقطه های روشن ال ای دی و تعبیه و نصب خیلی آسان و سریعتر که انتخاب مستری را آسان می کند.
زیبایی رنگینی به دیوارها می بخشند و جذابیت و ​تنوع فضا را زیاد می کنند. این شیشه رنگی ها ضمانت نامه ​دارند و از مطمئن ترین کالاهای  روپایی به روز می باشند و محصولی لوکس و مدرن ​شمرده می شوند. رنگ های مختلف این شیشه رنگی ها هم نظیر سایر شیشه رنگی ها بالاست.

 

شیشه رنگی دیوارپوش

 

 شیشه رنگی دیوارپوش

 

شیشه رنگی دیوارپوش

شیشه رنگی دیوارپوش قرمز

 

شیشه رنگی طوسی دیوارپوش

ادغام و ترکیب رنگ ها با استفاده از شیشه رنگی در دکوراسیون با توجه به کاربری

استفاده از شیشه رنگی با چندین رنگ با توجه به نوع کاربری در هر محیط میتواند بسیار مفید و کارآمد باشد. به عنوان مثال در یک محیط پزشکی مانند دندانپزشکی کودکان میتوان با ادغام رنگ هایی همچون زرد، سبز، قرمز ، نارنجی ، صورتی و ... حجم بسیار بالایی از ترس و استرس کودکان را از پزشک و اقلام پزشکی کم کند.

و یا استفاده از یک رنگ به خصوص مانند سفید ، آبی و یا سبز نیز میتواند نماد خاصی از امنیت و آرامش را در چنین محیط هایی برای بیماران ایجاد کند.

 شیشه رنگی دیوارپوش

 

استفاده از این متریال لوکس به دلیل منعکس کننده بودن نور میتواند کمک به سزایی برای جلب مشتری و شو کردن محصولات خاص و چشم گیر شما در هر زمینه ای باشد.

در این تصویر با استفاده از شیشه لاکوبل رنگی قرمز و نورپردازی در نمایشگاه اتومبیل توانسته جلوه ای دو چندان خاص به خودرو های لوکس خود ببخشید.

شیشه رنگی دیوارپوش

همچنین میتوانید از شیشه های رنگی به صورت تایل های یک اندازه و یا با اندازه های مختلف استفاده کنید. قابلیت سفارشی شدن ابعاد نیز یکی از مهم ترین ویژگی و برتری های شیشه رنگی نسبت به سایر متریال ها میاشد.

شیشه رنگی زرد دیوارپوش