شیشه رنگی فروشگاهی،شیشه رنگی مرکز تجاری
اخبار
صفحه 1 از 1 < 1 >

Feed
آمار مراجعات
مهمان :  20
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  4
دیروز :  5
کل مشاهده :  6756
شیشه لاکوبل فروشگاه

شیشه رنگی فروشگاهی

مدل شیشه رنگی های کرکره ای دو ​دیواره یکی از آخرین متدهای پارتیشن سازی محیطی ​هست که در محیط ها و فضاهای فروشگاهی کارآیی مناسبی از خود نشان داده است.  این شیشه رنگی ها ​، نور و دید ​پیرامونی را تنظیم ​می کنند و ​به منظور محیط های اداری و مسکونی مناسب ترند. این شیشه رنگی ها در کلفتی ۳۲میلی متر ​ایجاد می ​گردند و در پروفایل های دو ​دیواره یو پی وی سی -سه ​دیواره قابل نصب اند.
اولویت های پراهمیت این نوع شیشه رنگی به سایر نمونه ها شامل مواردی از جمله :

  • تولید و ساخت به منزله محصولی اروپایی
  • لوکس و ​به روز
  • گستره رنگی ​عالی
  • ده سال گارانتی
  • جذاب و چشم ​گیر
  • جداکننده ​خوب ​به منظور محیط های فروشگاهی
  • دیوارپوش ، پارتیشن ، آشپزخانه ، لابی ، فضا های اداری با این نوع از شیشه رنگی ها بهتر تقسیم بندی می شوند و همپچنین ظاهر و جلوه ی زیباتری دارند.

 

 شیشه رنگی مرکز تجاری

چگونه میتوان از شیشه لاکوبل رنگی در پوشش های دیوار های یک فود کورت بهره جست؟

استفاده از انواع ضخامت های شیشه رنگی از 5 میلی متر تا 32 میلی متر بسته به نیاز محیط و کاربری قابل استفاده میباشد. به عنوان مثال به صورت پیش فرض برای کارفرمایی که قصد اجرای شیشه رنگی به عنوان دیوارپوش بر روی دیوار را دارد ضخامت ​پنج یا  شش میلی متر پیشنهاد میشود ,در صورتی که دیواری که بر روی آن شیشه رنگی اجرا خواهد شد ممکن است در مقابل حرارت شدید گرما ( به علت قرار گرفتن گاز و شعله ) میتوان با سکوریت کردن شیشه, میزان حرارت پذیری و ضربه پذیری شیشه را تا هفت برابر افزایش داد که خود ضمانت و گارانتی محکم و قوی برای امنیت افراد و کارکنان میباشد.

  

شیشه رنگی تجاری 

همچنین میتوان خدماتی را بر روی شیشه رنگی از جمله : ابزار دیاموند دور تا دور شیشه بعد از برش, تعبیه سوراخ ها و جاساز هایی همچون جاساز کلید پریز و ...  , لمینت پشت شیشه ( برای جلوگیری از ریزش شیشه در صورت شکست ) ,سکوریت کردن شیشه ( در صورت نیاز و برای بالا بردن ضربه پذیری و حرارت پذیری شیشه) اعمال نمود.

 شیشه مغز رنگ

یکی از بزرگ ترین مزیت شیشه های رنگی میتوان به سایز بزرگ جام ها اشاره کرد. این ویژگی باعث میشود تا بتوان ابعاد اختصاصی کارفرما را به صورت یک تکه تا سایز 2*3 متر اجرا نمود. همچنین میتوان ابعاد ریز تر و کوچکتر را از داخل این جام بزرگ برش زد تا آماده ی پردازش و انجام خدمات لازم بر روی شیشه شود.

  شیشه رنگی مرکز تجاری