حمام شیشه ای/کابین دوش شیشه ای/حمام مدرن شیشه ای-شیشه رنگی در حمام
آمار مراجعات
مهمان :  13
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  1
دیروز :  4
کل مشاهده :  4132
شیشه لاکوبل رنگی لابی

شیشه رنگی لابی

شیشه رنگی لابی با داشتن گستره رنگ های متنوع فضایی عالی در قسمت ورودی های ساختمان ها پدید می آورد. از این شیشه رنگی ها در پارتیشن بندی ​محیطی قسمت های ورودی و لابی ساختمان هم بهره می گیرند. شیشه رنگی به ​علت مزایا یکی از ​عالی ترین و شایسته ترین انتخاب ها به عنوان مصالح مصرفی در طراحی و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها هست.
در ​ایجاد و اجرای شیشه رنگی ها که ​دربرگیرنده شیشه رنگی های نقشدار هم هست در عرصه طرح و رنگ و ​ابعاد ایجادی هیچگونه محدودیتی ​نیست و تمام رنگ ها در هر اندازه ای با هر ​ضخامتی قابل اجرا در ورودی ساختمان ها هست.

استفاده از این متریال خاص و لوکس در ​تمامی قسمت های یک ساختمان ( لابی - راهرو - حمام - سرویس بهداشتی - آشپزخانه - اتاق و یا حتی در محیط های اداری به عنوان پارتیشن و دیوارپوش ) منظره ای متفاوت و شکیل به دکوراسیون داخلی لابی می دهد.

شیشه های رنگی لاکوبل با تنوع وسیعی از رنگ,طرح, ضخامت, ابعاد و ... بصورت مات و براق موجود و قابل دسترس هستند.شیشه های رنگی شاین  و جلادار نور را منعکس کرده و بر روشنایی و وسعت فضا می افزایند و جلوه ای سرد دارند, اما شیشه رنگی مات یا متلوکس بسیار شیک و زیبا هستند و سبکی نو دارند.

 شیشه رنگی لابی

 

 شیشه لاکوبل لابی سفید

 

شیشه لاکوبل لابی

شیشه های رنگی قابلیت تلفیق شدن با تمامی ابزار و وسایل هایی همچون : چوب – ام دی اف – استیل و … را دارا هستند. تلفیق چند عنصر متفاوت در طراحی فضا میتواند آن را تبدیل به یک فضای کلاسیک – مدرن و… نماید.

استفاده از رنگ های متنوع به خصوص برای شیشه رنگی لابی معمولا با سنجیدن میزان فضا و سلیقه ی کارفرما صورت میگیرد.

 شیشه رنگی لابی

 

 شیشه های لاکوبل محصوص لابی و ورودی برج های اداری و تجاری

نطیر پالادیوم و مدرن الهیه زیگورات چناران پارک

 شیشه رنگی لابی زرد

در تولید و اجرای شیشه رنگی ها که شامل شیشه رنگی های طرحدار نیز می شوند در عرصه طرح و رنگ و اندازه هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و همه رنگی در هر اندازه ای با هر قطری قابل اجرا و پیاده سازی در محیط های ساختمان می باشد.

قابلیت سفارشی شدن ابعاد شیشه رنگی

یکی از مهم ترین ویژگی شیشه های رنگی را میتوان سفارشی نمودن ابعاد با توجه به محل اجرا نام برد.

به دلیل بالا بودن ابعاد جام ها میتوان به راحتی ابعاد مورد نظر کارفرما را از داخل جام ها با استفاده از دستگاه های سی ان سی با دقت بسیار بالا و پرتی بسیار پایین برش داد و نمایی یکدست و زیبا و شفاف را ارایه داد.