شیشه رنگی،فروش شیشه رنگی،شیشه لاکوبل

 شیشه ریلی دکوراتیو

سیستم پارتیشن شیشه ای ​ریلی (یا بالکن شیشه ای، شیشه بالکنی، شیشه سکوریت بالکن، تراس شیشه ای، ایوان شیشه ای، درب بالکنی، درب تراس، درب ایوان، درب تاشو و جمع شونده شیشه ای، شیشه ریلی، سکوریت ​ریلی، شیشه کشویی، شیشه تاشو جمعشو و...) بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده و از پرمصرفترین محصولات شرکت آرتا جام است. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه ای ​ریلی تقسیم می شود. پروفیل ها و یراق آلات مصرفی در این سیستم همگی اروپایی و محصول کشور اسپانیا ​است. همینطور همه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) هستند. در این سیستم پانلها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرند.

مزایای بالکن شیشه ای تاشو جمع شونده (پارتیشن شیشه ای متحرک)

نمای یکدست شیشه ای جهت فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید. تراس بالکنی این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد. به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود. شیشه های جام تراس بالکنی به دلیل ​ریلی بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می باشند.

 حمام شیشه ای

 

حمام شیشه ای

خصوصیات تراس یا بالکن شیشه ای تاشو جمع شو

پارتیشن شیشه ای ​ریلی یا تراس بالکنی برای هر پانل قابل اجرا است. این سیستم در هر شکل هندسی اعم از گرد، سهمی، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا می باشد. جام تراس بالکنی ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است. شیشه ها توسط نوارH شکل یا جوینت پلاستیکی که از بهترین مواد مدیکال ساخته می شود در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.

موارد کاربرد

پنت هاوس، بالکن، گلخانه، پارتیشن بندی دفاتر و منازل، سالن کنفرانس، استخر، ویترین فروشگاه، مراکز خرید، سالن ورزشی و... از این نوع پنجرها جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و همچنین به عنوان عایق صوتی و حرارتی استفاده می کنند.

مدرن ترین گزینه برای استفاده بهینه و زیبایی بالکن خانه تان می باشد. این بالکن ها قابلیت حرکت به صورت ریلی را دارند و با توجه به جمع شدن شیشه ها در یک سمت می توانید در چهار فصل سال از بالکن خانه تان لذت ببرید.

انواع مختلف بالکن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای ​ریلی یا تراس بالکنی شیشه ای شرکت در دو دسته کلی با قاب آلومینیومی و بدون قاب (فریم لس) ارائه میشود. محصولات پارتیشن های ​ریلی بالکنی ​شیشه ریلی اسپانیا در زیر فهرست شده اند: پارتیشن بالکن شیشه ای ​ریلی بدون فریم مدل A-32
پارتیشن بالکن شیشه ای ​ریلی با فریم آلومینیومی مدل S-35
پارتیشن بالکن شیشه ای ​ریلی با فریم آلومینیومی مدل
S-55