شیشه لمینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینتی آشپزخانه

 شیشه رنگی اشپزخانه با تحمل حرارتی بالا و تحمل شعله مستقیم و ​گستره رنگی متنوع در شرکت آرتا جام

شیشه ​رنگی های بین کابینتی رنگی و چاپی با امکان پرینت مدل های مختلف طرح های مورد پسند شما بر روی شیشه در اندازه های گوناگون در شرکت ما میسر است. 

در معماری ​جدید، تمیچه های شیشه ای ساختاری جالب و عامه پسند ​می باشند. امکان دارد تمچه ها روی یک ​رویه قرار گرفته و شیب ملایمی داشته باشند و منحنی تر از جایگاه را دنبال کنند یا دارای آرایش نیم طبقه بوده تا سطوح را تغییر دهند.
تیمچه های میان راهها و مسیرها فقط مخصوص پیاده روها هستند و باید به عنوان راههای نیمه عمومی در اطراف سایت شهر ساخته شوند. از تیمچه ها می توان استفاده های متعددی کرد (خرده فروشی، بخشهای مرکب و ...) بنابراین امکاناتی که ممکن است خارج از ساعات اداری، نظر مشتریان را به خود جلب کند، باید ایجاد شوند. تیمچه ها با ساختارهای شیشه ای توسط میله های فولادی و آلومینیومی یا تخته چند لا محافظت می شوند.

● نمونه های کاربردی

گالریها و تیمچه ها از جمله عناصر طراحی ​می باشند که مهندسین معمار آنها را دوباره استفاده می کنند. پشت بام های شفاف آنها باعث گسترش جاده ها ، راهها و مبادین، شده و ساختمانها را به مغازه ها و فروشگاهها متصل می سازند. گالری ها و تیمچه ها برای گسترش پیاده رو، مقاومت در شرایط هر جوی و مکانی برای ملاقات ساخته می شدند.

 

 شیشه لمینت آشپزخانه

 شیشه لمینت آشپزخانه