محتوا

طراحی و اجرای نمای کامپوزیت:

نمای کامپوزیت یکی از ​به روزترین متریالی می باشد که ​مصرف آن، امروزه در بین معماران و طراحان نما شایع شده است. این متریال به خاطر داشتن ویژگی هایی نظیر سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در ​مقابل شرایط ​آب و هوایی و جلال ویژه اش،  همه خواسته های سازندگانش را برآورده نموده و به همین خاطر به شکل یکی از متریال های ویژه و شیک مطرح می گردد.

ورق های کامپوزیت با توجه به ضخامت، نوع آلیاژ آلومینیومی لایه ها، نوع رنگ استفاده شده در پوسته بیرونی و نوع مواد استفاده شده در ​سطح میانی گستره متنوعی را به ورق های ​کامپوزیت می دهد که هر ​نوع آن کیفیت و کاربرد معینی را دارند.

ورق های کامپوزیت از سال 1969 در آلمان پدید آمدند و استقبال و مصرف بیش از ​اندازه این کالا در نما نشانگر کیفیت مناسب و نبود هرگونه محدودیت در طراحی و اجرای این متریال ها می باشد. ورق های کامپوزیت ​تشکیل شده از دو لایه آلومینیوم به ​کلفتی 5/0 و یا 3/0 میلیمتر و یک هسته از جنس پلاستیک یا پلی اتیلن پرکننده به ضخامت 3 میلیمتر که در بین این دو لایه قرار می گیرد است.

شرکت آرتا جام  با داشتن گروه اجرائی ماهر و باتجربه، اجرای نمای کامپوزیت را با ​بهره گیری از دستگاه های ​بهروز و مطابق با نقشه های اجرائی بخش طراحی و محاسباتی با نظارت کامل مهندسین این شرکت، شروع و به نحو احسن به اتمام می رسانند. این گروه برای پیشبرد هر چه بهتر کار با توجه به دقت لازم به هنگام زیر سازی که اصل و زیر پایه ی کار به حساب می آید، از دوربین نقشه برداری (تئودولیت) برای ترازهای قائم استفاده می کند که دقت عمکرد آن نسبت به ابزارهای دیگر بیش از اندازه است.

شرکت آرتا جام سیستم های نمای آلومینیومی (کامپوزیت پانل) را به دو ​حالت هنگینگ و فیکسینگ عملیاتی می کند. طراحی و اجرای نما بر اساس استاندارد های قابل قبول و همچنین اجرای طراحی های منحصر به فرد در زمینه طراحی دکوراسیون و نمای ساختمانی با موادی همچون کامپوزیت و این شرکت را مفتخر به اجرای طرح های بزرگ تبلیغاتی در این زمینه نموده است.