پارتیشن شیشه ای

زمانی که در حال برنامه ریزی برای طراحی فضای اداری خود هستید, یک جزء لازم و ضروری میتواند پارتیشن شیشه ای دفتر باشد. شرکت های انگلیسی به طور چشم گیری خواستار استفاده از این محصول برای جدا کردن مناطق بزرگ اداره, به منظور رسیدن به مزایای کاربردی وزیبایی میباشند.این محصول با تفکیک فضا مانع از نفوذ صدا به دیگر نقاط میگردد و تا50 دسیبل مانع صدا و ورود و خروج آن به دیگر واحد ها میگردد, در نتیجه این خاصیت محیط شما کاملا در آرامش و سکوت و نیز سازمان یافته است و شرایط مطلوبی برای فعالیت کارمندان را ایجاد می کند.

پارتیشن شیشه ای  

پارتیشن شیشه ای سکوریت شده, با هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد میکند. این محصول علاوه بر داشتن کارایی بسیار مهم نیز دکوراتیو میباشد و فریم های آن با هر نوع رنگی هم رنگ میشود و هارمونی پیدا میکند.

ترکیب عالی شیشه با یراق آلات و فریم استیل هارمونی زیبایی به محیط می بخشد. این محصول در فضاهای گوناگون و با هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه ی خاصی را ایجاد می کند. ایجاد طرح های متنوع سندبلاست از جمله نام تجاری و یا لوگو مراکز گوناگون, بر روی این نوع پارتیشن علاوه بر تفکیک فضا و افزایش امنیت, تاکید بر نام تجاریتان در محیط نیز بسیار موثر است.

در مراکز و سالن های آرایشی و بهداشتی نیز استفاده از پارتیشن های شیشه ای می تواند تاثیر بسزایی بر روی مشتریان و کارمندان داشته باشد.

 پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای :

  • پارتیشن شیشه ای و استیل : پارتیشن های شیشه ای و استیل رابطه ی خوبی درساختار پارتیشن های شیشه ای دارند, استفاده از استیل به عنوان فریم پارتیشن شیشه ای, طاهری بسیاز زیبا و شکیل دارد.
  • پارتیشن شیشه ای اداری : امروزه در کشور های اروپایی برای استفاده بهینه از تمام فضای واحد از پارتیشن های شیشه ای اداری استفاده میکنند. در صورتی که طراحی شما به صورت صحیح انجام شود, این نوع پارتیشن پاسخگوی تمام نیاز های شما خواهد بود.
  • پارتیشن های شیشه  ای فریم لس : پارتیشن شیشه ای میتواند با فریم و یا بدون فریم کار شود. پارتیشن شیشه ای فریم لس از شیشه ویراق آلات مخصوص ساخته شده است. این نوع پارتیشن زیبایی بیشتری نسبت به پارتیشن فریم دار دارد.
  • پارتیشن دوجداره شیشه ای : استفاده از این نوع پارتیشن در محل های با سرو صدای بالا پیشنهاد میشود. در پارتیشن های شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت ده میل که عایق بسیارقوی صدا میباشد استفاده میشود.

​ پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیششه ای راه مات