کابینت تمام شیشه آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از احتیاجات ضروری هر آشپزخانه ای می باشد که نمونه های متنوعی را در استفاده شامل می شود یکی از این نمونه های جدید و مدرن کابینت تمام شیشه رنگی آشپزخانه ​می باشد که در بازار نیز جایگاه خودش را پیدا کرده است.

از ​سایر نمونه ها و مدل های موجود در بازار و مورد استفاده کابینت های ام دی اف، فلزی، کابینت هایی که از فلز و چوب تولید می شوند و کابینت های شیشه رنگی است.

کابینت های تمام شیشه رنگی ​دید ظاهری ​اطراف آشپزخانه را به دیدی مرتب تر و آرام تر تبدیل ​می کند با این تناسب وسایل آشپزخانه نیز در دسترس تر هستند به ​صورتی که ​تمام ابزار آلات و اشیاء آشپزخانه از ​ورای آنها قابل مشاهده هستند و دسترسی به آنها ​سهل تر می گردد.

 کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

 

 کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

 

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

با توجه به مدل های مختلف شیشه رنگی در این کابینت ها، دسته بندی های متنوعی نیز برای کابینت ها موجود است. نمونه های رنگی، نقاشی شده، سیاه قلم، مدل یخی و غیره از آن جمله اند.
امکان دیگر ​این کابینت ها استفاده از تمام محل های آشپزخانه توسط شماست و جای پرتی در آنجا نمی ماند و شما می توانید هر ​گوشه ای را که بخواهید از کابینت هایتان را شیشه رنگی ​نمایید و سایر فضاها را از متریال های دیگر پر کنید.

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

معمولا یکی از نکاتی که در باسازی وتغییر دکور آشپزخانه با آن مواجهیم, انتخاب کابینت و از آن مهمتر جنس متریالی که برای آن میخواهیم استفاده کنیم. یک انتخاب صحیح و دقیق در این زمینه , ضامن رضایتمندی خانم خانه و البته, مانع صرف هزینه های بعدی خواهد بود.

شیشه رنگی لاکوبل :

معمولا وقتی از لحاظ بودجه مشکلی وجود نداشته باشد. شیشه رنگی لاکوبل بهترین انتخاب به شمار می رود. شیشه رنگی لاکوبل بسیار مجلل,شیک,امروزی و در عین حال ساده است و زیبایی ذاتی آن, حتی یک آشپزخانه کاملا معمولی را نیز چشمگیر میسازد.

از مزایا و ویژگی های اصلی آن : مقاوم در برابر گرما, حرارت,رطوبت, اسید , یووی, خش, طیف رنگی بسیار وسیع, قابل دسترس در انواع طرح و رنگ, مقاوم و نفوذناپذیر در مقابل آلودگی ها.

 کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

 

 کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه