شیشه رنگی بین کابینت
شیشه رنگی بین کابینت ابی
آینه تراش /آینه کاری

اینه کاری

شیشه رومیزی
شیشه چاپی
شیشه وآینه
وایت برد شیشه ای
کابین دوش حمام
شیشه دوردوشی حمام
شیشه رنگی رستوران
شیشه رنگی دیوارپوش
شیشه سکوریت
شیشه سکوریت
انواع شیشه رنگی
شیشه رنگی سفید جام
شیشه رنگی دیوارپوش
شیشه رنگی دیوارپوش
اینه آنتیک/آینه پتینه
اینه پتینه
اینه تراش خورده لوزی

اینه تراش خورده لوزی

پارتیشن شیشه ای سکوریت
شیشه سکوریت
نمای اسپایدر

نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
شیشه خم
شیشه رنگی خم
شیشه لاکوبل لابی
شیشه رنگی لابی سبز

شیشه رنگی

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه بین کابینت را میتوان در رنگ های گوناگون با تنوع 35 رنگ براق و 25 رنگ مات در طراحی و دکوراسیون داخلی-دیوارپوش های شیشه ای-لابی-فضاهای اداری تجاری و اجرای دکوراسیون مدرن شیشه ای به کار برد که توانایی سکوریت شدن و ضد حرارت شدن را ​دارا هستند و مقاومت کافی در مقابل حرارت و شعله مستقیم را تا 600درجه سانتیگراد تحمل می نمایند. تولید شیشه رنگی با آخرین تکنولوژی روز دنیا با گارانتی 10 ساله کوتینگ و گواهینامه کیفیت کالا در این مجموعه تولید می گردد.

فروش شیشه رنگی

شیشه رنگی آرتا جام مرکز فروش و تولید اجرای انواع شیشه دکوراتیو رنگی با بهترین قیمت و کیفیت در ایران و تهران می باشد که با ​گارانتی کتبی 10 ساله ​عرضه میشوند شیشه رنگی آرتاجام با بش از نیم قرن تجربه در صنعت  شیشه و آینه ایران آماده ارایه خدمات به شما مشتریان و کاربران گرامی میباشد.مورد نظر شما را تحویل می دهد.تیم اجرایی آرتاجام مسلط در زمینه انواع سازه های شیشه ای- نرده شیشه ای لمینت- سکوریت-دوجداره آینه رنگی-آینه تراش-برنز مسی دودی طلایی-پتینه-شیشه هوشمند-شیشه کریستال میباشد.

شیشه رنگی دیوارپوش

امروزه دامنه دکوراسیون شیشه ای به شدت گسترش یافته و با مدرن شدن دنیای کنونی شاخه شیشه رنگی دکوراتیو در میان عامه مردم جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است . امروزه طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های عملی, همراه متخصصانی چون معماران, مهندسان و مدیران ساخت وساز فعالیت میکنند .  این متخصصان نه تنها برنامه ریزی وطراحی ساختمان ها وبناهای عمومی ,تجاری, تفریحی ومسکونی را انجام میدهند, بلکه در زمینه مدیریت پیاده سازی چنین پروژه هایی نیز آموزش دیده و مسؤلیت انجام آنها را به عهده دارند.​

شیشه رنگی بین کابینت

شیشه رنگی بین کابینت را میتوان در رنگ های گوناگون به کار برد که توانایی سکوریت شدن و ضد حرارت شدن را برخوردار هستند و حتی حرارت شعله مستقیم را تا 600درجه سانتیگراد تحمل می نمایند. پشت گاز حتما باید سکوریت باشد.سوراخ کاری کلید پریز و لوله گاز قابل اجراست و حتما پس از انجام کابینت و صفحه بایستی جهت انجام شیشه بین کابینتی اقدام نمود.