ویژگی ها و مشخصات شیشه ها

تولید شیشه رنگی

در فرآیند تولید شیشه فلوت ،شیشه مذاب در دمای تقریبی 1600 درجه سانتی گراد به طور مداوم از کوره به داخل حمام کم عمقی از جیوه مذاب فرومی ریزد. شیشه روی سطح جیوه شناور شده ، پخش میشود و به شکل صفحه ای که دو سطح آن موازی است در می آید.سپس شیشه از ناحیه ای که بصورت کنترل شده دما را کاهش می دهد عبور کرده و جامد می شود. ضخامت شیشه به واسطه سرعت خروج شیشه جامد شده از حمام، تعیین می گردد. شیشه تولیدی با این روش با هیچ غلطک و مکانیزم دیگری در تماس نبوده و به این ترتیب سطح آن بسیار صاف و یکنواخت می باشد.

چنانچه حین فرآیند تولید شیشه، ورق شیشه از میان دو غلطک طرح دار عبور داده شود شیشه طرح دار بوجود می آید. خط تولید این شیشه مشابه شیشه فلوت است با این تفاوت که مرحله شناوری در حمام جیوه حذف و عبور ازمیان دوغلطک جایگزین می گردد. پس از این مرحله شیشه طرح دار از ناحیه خنک کننده عبورکرده و تثبیت می شود.

شیشه رنگی به واسطه افزودن مقدار کمی اکسید فلزی به مجموعه مواد اولیه شیشه تولید می گردد. اکسیدهای فلزی مورد استفاده عمدتا اکسید آهن ، کوبالت و سلنیوم می باشند که بسته به میزان مصرف شیدهای متنوعی از شیشه های رنگی برنز ، خاکستری، آبی و سبز تولید می شوند . با این روش رنگ بصورت کاملا یکنواخت درضخامت شیشه پخش می شود.

ضخامت شیشه های فلوت جهت مصارف ساختمانی 2 الی 25 میلیمتر می باشد. معمولا ضخامت های 10،8،6،5،4،3،و 12 میلیمتر بیشترین مورد استفاده در صنعت ساختمان را دارا می باشند.

انرژی خورشید را می توان به طیف ماورا بنفش، مرئی و مادون قرمز تقسیم نمود. مشخصات این طیف ها به شرح زیر است :

ماورا بنفش (UV) : طول موج 380 -  300 نانومتر باعث رنگ پریدگی اثاث منزل می شود

مرئی (VT) : طول موج 760 – 380 نانومتر نور مرئی

مادون قرمز (IR) : طول موج  2500 - 760 نانومتر که  بصورت گرما احساس می کنیم

بهترین شیشه، با توجه به نوع کاربری، کمترین عبور  اشعه ماورا بنفش، بیشترین عبور نور مرئی و کمترین عبوراشعه مادون قرمز را باید دارا باشد.

گرمایی که احساس می کنیم از دو منبع سرچشمه می گیرد :

گرمای ناشی از طیف خورشیدی که به واسطه هر سه طیف ماورا بنفش، مرئی و مادون قرمز می باشد.

گرمای منتشره از وسایل گرماساز و اجسام مختلف مانند بخاری، رادیاتور، لامپ و .....که بصورت امواج مادون قرمز با طول موج بلند منتشر می شود.

وقتی که شما برای نمای ساختمان خود سفارش شیشه رنگی میدهید، شیشه رنگی خود را از روی نمونه های از پیش ساخته شده در ابعاد کوچک و در زیر نور لامپ یک دفتر مهندسی انتخاب میکنید. آیا این شیشه رنگی بعد از نصب انتظار شما را از لحاظ خصوصیات ظاهری برآورده میکند؟ در واقع رنگ ، رفلکس و تمام خصوصیات ظاهری شیشه رنگی با توجه به سایز و نوع شیشه و ضخامت و محیط اطراف وحتی شرایط تولید با نمونه ای که شما در یک دفتر کار در زیر نور لامپ مشاهده کردید تفاوت خواهد داشت. برای پرهیز از این مشکل ، ارائه mock up یکی از خدماتی است که شرکت ما به معماران و مجریان پروژه های ساختمانی ارائه میکند . mock up یک نمونه در ابعاد واقعی از سفارش شماست که نصب آن کمک میکند تا مطمئن شوید آنچه را که خریداری کرده اید همانی است که میخواهید.

نمای شیشه رنگی کرتین وال و فریم لس

نمای شیشه رنگی کرتین وال یکی از زیباترین نماهای مدرنی است که با توجه به کاربرد شیشه رنگی و آلومینیوم در آن از شرایط و ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار است.

این شیشه رنگی نما کاملا بصورت صنعتی ساخته می شود و شرایط نصب آن به گونه ای است که انعطاف پذیری خاصی در مواجه با نتشهای ناشی از زلزله و نشت های احتمالی ساختمان در مواقع اضطراری دارد و بصورتSelf Supportو تماما آلومینیومی طراحی و اجرا می گردد. این شیشه رنگی نما در انواع فریم لس و فیس کپ ساخته و اجرا می شود.

در این نوع شیشه رنگی به خاطر اینکه سطح مقطع پروفیل آلومینیوم بزرگ ست و از مقاومت بالایی برخوردار است احتیاجی به شبکه بندی جهت زیر سازی نما نیست و خود پروفیل بوسیله پلیت که با پیچ های لوبیایی داخل آن قابل رگلاژ می باشدبه ساختمان متصل می شوند.

کرتین وال نوعی دیگر از نمای شیشه رنگی است که به جای استفاده از فریم آهنی از پروفیل های آلومینیوم استفاده و نما به صورت مشبک بوده و تلفیقی از آلومینیوم و شیشه می باشد . کرتین وال خود یک سازه محسوب می شود.

این نوع مهندسی نما، نیاز به زیرسازی آهنی  Self Supportندارد و تنوع رنگی نامحدودی داشته که استفاده از طرح های چوبی نیز برای آن امکان پذیر می باشد. این سیستم، در برابر تنشهای قائم و جانبی از قبیل باد، زلزله و تکانهای شدید کاملاً پایدار است. زیبایی فوقالعاده و منحصر به فرد این سازه در نما امتیاز نهایی آن است. شیشه رنگی های استفاده شده در این سیستم18 الی 40 میلیمتر ضخامت دارد و ایزولاسیون حرارتی و صوتی ساختمان را به صورت کامل انجام می دهند. طراحی زیبا و استاتیکی این شیشه رنگی ها به همراه عدم استفاده از پیچ و پرچ در مونتاژ و طراحی باز شوی مخفی در این سیستم علاوه بر زیبایی و دید بسیار عالی باعث بالارفتن ضریب مقاومت و آبندی و هوابندی شده است.

کرتین وال را می توان در دو نوع رده اصلی Face cap و Full Frameless طبقه بندی نمود.

استفاده از درپوش های ویژه در Face cape و عدم وجود این درپوش ها در Full Frameless از بارز ترین وجوه تمایز این دو سیستم می باشد. در طراحی پروفیل های این سیستم مباحث مربوط به زلزله, باد و محاسبات استاتیکی رعایت شده و مصالح مورد نیاز هر پروژه بنا به اقتضای هر پروژه جداگانه محاسبه و خصوصیات پروفیل کرتین وال مربوطه مشخص می گردد. در زیر نمونه ای از جداول محاسباتی ارائه شده است.

ویژگی های این نوع از شیشه رنگی

قابلیت استفاده از شیشه 2 یا 3 جداره

قابلیت ایجاد سطح عایق دما با استفاده از پروفیلهای Thermal Break

قابلیت استفاده از در پوش های متفاوت

قابلیت اجرا به صورت تمام آلومینیوم

عدم محدودیت رنگ

قابلیت استفاده از مقاطع و ابعاد متفاوت با توجه به نیاز پروژه

 

روش اجرای شیشه رنگی


ارائه مدولاسیون بر اساس طرح اولیه و محاسبه ضریبهای موثر در پایداری سازه و همچنین توجه به میزان پرت مصالح

ساخت و مونتاژ مدول های کرتین وال

آغاز عملیات اجرایی :پیاده سازی و اجرای کمر بند های اصلی

اجرای براکت نگهدارنده

تثبیت و رگلاژ کرتین وال ها بوسیله پیچ ومهره

نمای شیشه رنگی فریم لس

استفاده از شیشه رنگی بعنوان یک ماده اصلی در نمای ساختمان جذابیت زیادی را باعث شده است. با روی کار آمدن شیشه رنگی های رفلکس استفاده از این نوع شیشه رنگی ها در نمای ساختمان های بلند و برجها در حال حاضر خیلی رایج شده است. به کارگیری از نماهای شیشه رنگی ای افزون بر زیبائی قابلیت بهره گیری از بیشترین روشنایی روز را نیز مهیا می کند. همچنین استفاده از شیشه های 2 یا 3 جداره یک لایه عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب را ایجاد میکند. استفاده از این نماهای مدرن سبب گردیده که دتایل های نصب متفاوت نیز طراحی گردد که از آن جمله شیشه های فریم لس و نماهای لامل(Face Cap) است.

در نماهای فریم لس شیشه رنگی ، قابهای آلومینیومی نگهدارنده شیشه (شیشه ها می توانند تکجداره و یا دوجداره باشند) بر روی یک فریم فولادی که از پروفیل هایی با سایزهای متفاوت ساخته شده نصب و فیکس می گردند. فواصل شیشه ها با یکدیگر چنان نزدیک بوده که فریم فولادی حائل قابهای آلومینیومی از نمای روبرو دیده نخواهد شداز این سیستم در اجرای پارتیشن شیشه ای هم استفاده میشود..

مزیت های استفاده از سیستم فریم لس:

           -ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه از خارج

-           امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نما

-           آسانی تعویض شیشه

-           عدم انتقال تنش های سازه اصلی بنا بر شیشه

-           عملکرد مستقل هر یک از فریم ها در برابر زلزله

-           امکان استفاده از رنگهای متفاوت در نما

یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان ، نماهای شیشه رنگی فریم لس است که زیبایی، آب بندی مناسب، نصب ساده و بار گذاری مناسب را به صورت یکجا عرضه می کند. در این سیستم نخست رویه نما به طور شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند.

دارا بودن لاستیکهای هوا بندی و آب بندی در کناره فریم و شیشه رنگی سبب شده رویه نما کاملا ایزوله (آب بندی و هوا بندی) شود و از نکته های خیلی پراهمیت این سیستم آن است که در رویه نما خیلی شیشه رنگی دیده شده و آلومینیوم با ظرافت خاصی در کنار شیشه رنگی  قرار می گیرد و در ضمن پنجره های باز شو هم قابل دیدن نیست، همین امر سبب شده تا این سیستم مورد توجه اکثر طراحان ساختمان قرار گیرد.

نمای شیشه ای رنگی فریم لس

در نمای فریم لس شیشه رنگی ای،  قابهای آلومینیومی  نگه دارنده شیشه (دو جداره یا تک جداره) بر روی یک فریم آهنی که از پروفیل هایی با سایز های متفاوت (غالبا 40*40) ساخته شده است نصب و فیکس می گردد. فواصل شیشه رنگی با یکدیگر در نمای بیرونی چنان نزدیک هم بوده که فریم آهنی از نمای روبرو دیده نخواهد شد.

غیر قابل تشخیص بودن فریم های باز شو از خارج ساختمان  قابلیت نصب از داخل بنا و بدون استفاده از داربست، آب بندی و هوا بندی موثر، سبکی وزن، مقرون به صرفه و سهولت نصب شیشه رنگی از جمله مزایایی است که این محصول را در برابر سایر سیستم ها برتری می بخشد.

اجرای نمای فریم لس

ابتدا سطح نما توسط پروفیل های فلزی 40*40 با دقت شبکه بندی گردیده و سپس فریم نما در داخل این شبکه ها قرار می گیرد. وجود لاستیک های هوابندی و آب بندی در اطراف فریم و شیشه رنگی سبب شده رویه نما کاملاً ایزوله گردد. از مزیت های سیستم های شیشه رنگی فریم لس ظرافت دید فریم نگهدارنده شیشه از خارج و همچنین امکان بهره گیری از باز شو مخفی در نما است.

این فریم هم به صورت باز شو  و هم به صورت فیکس قابل اجرا است.

ویژگی ها

ایجاد سطح بصری یکنواخت شیشه

عدم محدودیت رنگ فریم

نصب آسان شیشه

امکان ایجاد سطوح عایق صوت و حرارت با پروفیل های Thermal Break  

دارا بودن واشر های مخفی جهت آب بندی

امکان اجرا به صورت تمام آلومینیومی

ایجاد مرز جداکننده  سازه نما  از  سازه اصلی

 

روش اجرا

تهیه نقشه های فاز 2  با توجه به طرح اولیه

اجرای زیر سازی با استفاده از پروفیل های آهنی

ساخت فریم های آلومینیومی بر اساس نقشه ها  و استفاده از برش CNC

قابل ذکر است که کلیه مراحل کار با استفاده از ابزار دقیق کنترل و هدایت می شود.

نماهای شیشه رنگی اسپایدر استیل 

نماهای شیشه ای اسپایدر معلق زینت بخش فروشگاه های بزرگ و ساختمان های تجاری و اداری و مراکز خرید می باشد.

با  بیشتر شدن سبک ها مدرن در نمای ساختمان ، نمای شیشه رنگی ای اسپایدر حداکثر دید با کمترین میزان استفاده از فریم و فلزات با بالاترین سطح ایمنی و ایزولاسیون را امکان پذیر می کند.

خصوصیات و اجزای تشکیل دهنده نمای شیشه رنگی اسپایدر :

شیشه رنگی های با ابعاد بزرگ که به وسیله تکنیک های مختلف لیمنت و سکوریت کاملاً ایمن گردیده است.

اتصالات و بستهای اسپایدر که تمام استیل می باشد و به صورت چنگکی دارای اتصالی به شیشه است.

بادبندها

و استراکچرهای کاملاً محاسبه شده که اسکلت اصلی نما را تشکیل می دهد با در نظر گرفتن فشارهای داخلی مانند باد، زلزله و وزن، ارتفاع شیشه رنگی های نما طراحی می گردد.

پر کردن فاصله مورد نیاز در بین شیشه رنگی دیوارپوش با چسب های تلفیقی که ضامن سلامت شیشه رنگی ها و ایزولاسیون نما می باشد.

با استفاده از شیشه رنگی های کنترل کننده انرژی و غیره تلفیقی از تکنیک های دو جداره با گاز عایق لمینت طلقی به عاملی برای ایزولاسیون کامل ساختمان تبدیل می شود.

Here you can buy Louis Vuitton Bags Replica : Handbag Hooks - Great Spot For Handbags Choosing an exciting new ladies handbag isn't necessarily an easy thing to enjoy. There are many factors that folks need to look at into account before picking our favourite handbag. Some fashion accessories are to be able to buy than the others. It is essential to fit your personal handbag with way of life. Think about all items in order to might carry in your personal handbag. For example, you actually like liposuction costs books, try to purchase a handbag which inserts to a nondescript size magazines. Your personal handbag has to be very credible. It should fit to your lifestyle. Therefore, you'll want to to imagine of how you can use your handbag regularly before deciding to purchase a handbag for your daily life. If you carry a lot of heavy valuables in your handbag it can your handbag distort easily and not so durable. Avoid big, bulky items! Specific your hands are clean when you handle your designer handbags. If you are utilising makeup, wash your hands prior to handling your bag as foundations and face creams can damage the materials that the imitation handbag is made from. Next, have to determine the objective of buying the purse that you'd like to pay. If you are buying the handbag for going to shopping, you can purchase a tote bag. The tote bag possess a larger space compare with other handbags. If you need to bring the handbag on an outing, you can buy the shoulder bag. The shoulder bag has some strap that you will wear on shoulder. You can do take your shoulder bag while are generally dining out, or to be able to work. Thirdly, choose a handbag that will fit your wardrobe. The color of the handbag matters a great number in matching with the public. If most of your clothing is in white, avoid choosing those grey handbags merely because they might not match great. If you are going to correspond the handbag with gorgeous clothing, it would be better to choose those bright ones. Remember to choose the color fitting you. If you're slim and tall, you can go large and in-charge --- bag-wise, anyway. Everything big and baggy would look good on then you. Think oversized bags, clutch bags, and shoulder bags. Apply for moderation, too, and definitely in tiptop shape. Whether you go mid-sized or large, floppy or bulky, bright or subtle, printed or patterned, you get a your bag and carry it around too, in inimitable fashion. Given that they handbag refrain from is modest free-standing airer one becasue it is diminutive proportions would provide you look like the giant. Women can live without their handbags - may an addressed with. But who says they desire to? Believe it or not, a handbag can be just essential as - if not more important - than clothes. Is actually why why looking for handbags is as time-consuming something as buying clothes. The handbag might be an accessory but get it in unsuitable shape, size, and style or wear it wrong and so it would surely ruin the style and design you want to haul. And when it's designer handbags we are talking about, the stakes go even higher. After all, an artist handbag is not something a person and then discard once it disappoints. Whether it's a cheap tote you're searching for or a designer handbag ruin the purpose of make every female the next two-mile radius oooh and aaah in envy, whether you desire a purse as a result made of nylon, straw, or canvas or a designer handbag made out of microfiber, wool, or jacquard, remember comply with the guideline proportions. Handbags should not be functional or fashionable, they also have to flatter. A beneficial handbag doesn't only inspire envy, it makes the most out of what your momma gave you. Give time to. right handbag, designer leather handbags
cartier schmuck replica deutschland van cleef replica Bvlgari B.ZERO1 replica fake bvlgari ring bracelet love Cartier replique cartier love ring replica cartier trinity ring replica cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica 1:1 juste un clou replica cartier bracelet replica fake chanel shoes replique louboutin replica gucci shoes louis vuitton wallet replica louis vuitton wallet replica replica louis vuitton wallet replica louis vuitton backpack Bolsos Louis Vuitton outlet louis vuitton sling Bag replica dior replica replica louis vuitton luggage louis vuitton backpack replica louis vuitton duffle bag replica louis vuitton Pochette replica replica louis vuitton wallet replica handbags australia Cartier dupe Armband replica louis vuitton Pochette replica louis vuitton replica men fake louis vuitton gürtel replica handbags in usa replica borse louis vuitton louis vuitton neverfull replica replica borse louis vuitton louis vuitton turkei online chanel tasche fake fake louis vuitton backpack chanel shoes replica louis vuitton imitazioni Best Fake Jordan 1 chanel replica chanel replica replica chanel backpack Fendi Peekaboo replica Sac goyard pas cher sac hermes pas cher Sac chanel pas cher chine imitation sac hermes imitazioni louis vuitton louis vuitton hat replica sac dior pas cher chine imitation louis vuitton fake louis vuitton wallet louis vuitton shoes replica louis vuitton wallet replica fake louis vuitton wallet replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet